Další závod: 211 CHRISTMAS RUN VR 15.12.21

Už jen:

Registrace

Instagram

Facebook

Startovní listina 211 CHRISTMAS RUN VR

St.č. Kat. Jméno a příjmení Město Team Platba
muži Ambrož MichalHradec KrálovéLos Lacosčeká na platbu
ženy Badalová Tereza Prostějov čeká na platbu
ženy Badalová VeronikaProstějovčeká na platbu
122ženy Beneková DanušeLitvínovProstě běž!uhrazeno
117muži Beneš PetrLounyJEDNIČKYuhrazeno
118muži Beneš Bastien Lounyuhrazeno
119muži Beneš MaximLounyJEDNIČKYuhrazeno
ženy Beníšková LucieBrandýs nad Labemčeká na platbu
muži Bensch MichalVítkovDivision Schlesienčeká na platbu
52muži Beránek JakubOstrava - PorubaJ-Elita Ostravauhrazeno
93ženy Beránková BarboraBzenecuhrazeno
99ženy Bergmanová MarcelaOráčovuhrazeno
123ženy Bernklau AlenaPraha 5Šimpíciuhrazeno
92ženy Biedermanová MartinaKvasinySRTG Rychnov nad Kněžnouuhrazeno
124ženy Bitalová JanaOplocanyHasiči Oplocanyuhrazeno
31ženy Bočková LucieČastolovice Stg RK uhrazeno
39muži Brčák Pavel Táboruhrazeno
40ženy Březinová MilenaOlomoucKolárnauhrazeno
17muži Brouk PetrLitomericeRadler Atletikuhrazeno
34muži Burianec LukašekKařezFalcon Rokycanyuhrazeno
49ženy Chovan Sofi Popuvkyuhrazeno
66ženy Chytrá NikolaKřelov uhrazeno
105muži Čada MartinVsestaryuhrazeno
ženy Čadová HelenaBrnočeká na platbu
104ženy Čápová KateřinaLázně Bohdanečuhrazeno
83ženy Čermáková JiřinaKostelec nad Č lesyuhrazeno
82ženy Čermáková AnetaKostelec nad Č. lesyuhrazeno
91ženy Dittrichová MartinaUničovuhrazeno
95muži Dobeš MichalJemniceuhrazeno
81ženy Dubcová TerezaVelký BorekRozběháme Mělníkuhrazeno
138muži Durek JakubČeská Třebováuhrazeno
45ženy Dvořáková BarboraSTARÝ JIČÍNProfiÚčto s.r.o.uhrazeno
134ženy Dvorská IvanaMohelniceuhrazeno
ženy Fabiánová VeronikaBenátky nad Jizeroučeká na platbu
23ženy Flajšingerová SimonaŠaraticeuhrazeno
44ženy Floková PavlaSvatoslavuhrazeno
55ženy Franclová Helena Zruč nad Sázavou uhrazeno
78ženy Garguláková Šárkaorlováuhrazeno
38muži Garzina RomanSlatiniceuhrazeno
47ženy Gašparínová MartinaBratislavauhrazeno
muži Glazer FrantišekLuby U Chebučeká na platbu
135ženy Hamplová Natálie Mohelniceuhrazeno
103ženy Havlíková BarboraMajetínPIVI teamuhrazeno
136ženy Hejlková IvetaBrno-Bystrcuhrazeno
ženy Hodková LenkaBrnočeká na platbu
ženy Hofmanová AnetaJedovnicečeká na platbu
muži Hosenseidl MichalKaplice čeká na platbu
106ženy Hottmarová AdélkaKosořínPro radost :)uhrazeno
18ženy Hrouda MonikaPrahaNN2021uhrazeno
64ženy Hrozova JitkaKelčBoruvkyuhrazeno
101ženy Hrušková RenataTřebíčuhrazeno
33ženy Huliciusová Věra Prahauhrazeno
100ženy Jeřábková LucieTřebíč uhrazeno
115ženy Ježová KateřinaFrýdlant nad Ostravicíuhrazeno
10ženy Jirsákova Kateřina Česká Skaliceuhrazeno
127ženy Jírů DanielaKouřimuhrazeno
59muži Jovanovič DavidRudolfovJovasůuhrazeno
60ženy Jovanovič AlenaRudolfovJovasůuhrazeno
116muži Jungvirt LukášKrálíkyRunning Lionsuhrazeno
88ženy Kadlecová AnnaPraha 5uhrazeno
41muži Kaiser RobertNürnbergNever Walk Alone e.V. Nürnberguhrazeno
75ženy Kališová MirkaOrlova 4šneci v běhuuhrazeno
ženy Karásková JanaJemnicečeká na platbu
30ženy Kašková HanaPrahaNN2021uhrazeno
53ženy Keremidu AlexisOstrava - PorubaJ-Elita Ostravauhrazeno
61ženy Kocanová KarolínkaJindřichův HradecPro pomocuhrazeno
77ženy Kochaníčková NikolaDub nad Moravouuhrazeno
85ženy Kolářová Růžena Horka nad Moravou Garden Gymuhrazeno
84ženy Kolářová KatrinHorka nad MoravouGarden Gymuhrazeno
71muži Kolek Ondřej Frýdek-Místek 1uhrazeno
20ženy Kornášová PavlínaOlomoucProstě běž!uhrazeno
102ženy Kostelnickova LucieVšestary u Prahyuhrazeno
ženy Kotoučková TerezkaBrnočeká na platbu
139muži Koutenský TomášPraha 8uhrazeno
112ženy Kozlovská VeronikaBukováuhrazeno
muži Kratochvíl TomášSlavkov u Brnačeká na platbu
25ženy Kroutilova JanaVarnsdorfuhrazeno
24ženy Kubová SimonaMorkoviceuhrazeno
51ženy Kuldová RenátaTrutnovuhrazeno
107ženy Laušová HanaBrno-severuhrazeno
89ženy Lavičková JanaMostuhrazeno
80muži Lelkes LadislavŽďár nad SázavouMontíciuhrazeno
19ženy Lyková LucieLipník nad Bečvouuhrazeno
130ženy Makúchová Jana orlováuhrazeno
108muži Malec PavelTeplice uhrazeno
97ženy Martincová ŠárkaHronovuhrazeno
94ženy Matějková VeronikaLhoticeuhrazeno
125ženy Matoušková AlenaMostuhrazeno
42ženy Metelková KamilaTrutnovuhrazeno
128ženy Müllerová MartinaÚstí nad LabemŠneci v běhuuhrazeno
21ženy Nechanická KarinPardubiceuhrazeno
35ženy Nejezchlebová JanaOlomoucTurbošneci Olomoucuhrazeno
46ženy Nováková KateřinaČeské Budějoviceuhrazeno
7ženy Novotná EliškaHradec Královéuhrazeno
28ženy Olšovská Jelínková LuciePraha 15NN2021uhrazeno
29muži Olšovský VítězslavPraha 15NN2021uhrazeno
11muži Ondruš MilanŽilinauhrazeno
133ženy Palková BarboraMoravský Berounuhrazeno
56ženy Panošková LenkaChomutovuhrazeno
4muži Pavel TomášHradec KrálovéNN NIGHT RUN TEAMuhrazeno
5ženy Pavel AnežkaPrahaNNuhrazeno
16ženy Peniaková RenátaBrnoŠneci v běhuuhrazeno
54ženy Petráková AnetaPísekšneci v běhuuhrazeno
87ženy Picková JanaNový Knínuhrazeno
132muži Pilc DanielMoravský BerounBerouňáciuhrazeno
13muži Pletka David České Budějovice uhrazeno
43ženy Ploner MichaelaStožiceuhrazeno
ženy Poláková PETRAPraha 9čeká na platbu
32ženy Predná KateřinaLetoviceuhrazeno
ženy Říhová AndreaPlzeňčeká na platbu
90ženy Roudová AnnaMostuhrazeno
muži Rozsíval MarekBrnočeká na platbu
129ženy Rozsypálková LadaKopřivniceuhrazeno
63ženy Růžičková AnetaMor. Budějoviceuhrazeno
6muži S.r.o. VICTORIAnuhrazeno
114muži Sábl TomášLounyMáťa tým uhrazeno
110muži Salajka Matyáš uhrazeno
111muži Salajka Tomáš uhrazeno
113ženy Salajková Jana Mostuhrazeno
muži Sedláček RobertPřerovčeká na platbu
ženy Sedláčková MartinaPřerov čeká na platbu
ženy Serbousková IvetaRokycanyčeká na platbu
12ženy Sikytová BarboraČeské Budějoviceuhrazeno
109muži Slabý Lukáš Petroviceuhrazeno
ženy Spáčilová Kateřina Pustiměř čeká na platbu
14ženy Stárová EvaBechyněuhrazeno
69ženy Strejcková Kristýna MostSK Leonuhrazeno
48ženy Strnadová Markéta Jesenice u Prahy Šneci v běhu uhrazeno
9ženy Svobodová AlenaLitoveluhrazeno
73ženy Svojanovská Petra Vranová Lhota 86 uhrazeno
74ženy Svojanovská Viktorie uhrazeno
72ženy Šefčíková VeronikaFrýdek-Místekuhrazeno
137ženy Špačková NikolaPoděbradyuhrazeno
50ženy Šrotýřová KateřinaKralupy nad Vltavouuhrazeno
126ženy Šťastná Klárka Prostějov uhrazeno
70ženy Švecová MarieFrýdek-Místekuhrazeno
79ženy Tichá PetraKoniceuhrazeno
8ženy Trávníčková MonikaÚjezduhrazeno
22ženy Trávníčková MarkétaKoniceuhrazeno
96ženy Třetinová Soňa Karolinkauhrazeno
120ženy Uldrichová MarcelaLounyJEDNIČKYuhrazeno
121ženy Uldrichová NelaLounyJEDNIČKYuhrazeno
98ženy Václavíková MagdalénaKarviná - MizerovIvánci a Václavkyuhrazeno
36ženy Vágnerová VendulaOlomoucTurbošneciuhrazeno
68muži Vintrlík JakubLipůvkauhrazeno
65ženy Vintrlíková JanaKuřimuhrazeno
67ženy Vintrlíková JitkaLipůvkauhrazeno
muži Vítovec MarekOstrava - Radvanicečeká na platbu
62ženy Vodrážková PetraChomutovuhrazeno
ženy Volenová VěraHolýšovčeká na platbu
27muži Volf TomášPříbram IXRSáciuhrazeno
26ženy Volfová Monika Příbram IXRSáciuhrazeno
131muži Vrchota PatrikLhoticeuhrazeno
ženy Vybíralová PavlaOplocanyHasiči Oplocanyčeká na platbu
57ženy Vyletová Adéla Štěnoviceuhrazeno
15ženy Vyšná TamaraHrašnéuhrazeno
86ženy Zápařková SandraOlomoucMikonautiuhrazeno
ženy Zdeňková Markéta DobřejoviceDobřejovické Běhnyčeká na platbu
37ženy Zelenková DagmarBílinauhrazeno
76ženy Zlatušková DagmarNapajedlauhrazeno
58ženy Žůrková NatálieOlomoucuhrazeno
;