Další závod: ŠKODA FIT půlmaraton 8.10.22

Už jen:

Registrace

Instagram

Facebook

Startovní listina ŠKODA FIT půlmaraton

St.č. Kat. Jméno a příjmení Město Team Platba
uhrazeno
29ženy Bartoníčková Vlaďka Žehuňuhrazeno
88muži Bednárek MichaelBílovecuhrazeno
21ženy Blažková RomanaBloviceProstě běž!uhrazeno
ženy Burková PetraPorubačeká na platbu
49muži Chlopčík Libor LELDAOstravaSněhuláci Zárubekuhrazeno
muži Čepán Kryštof PříbramPříbramčeká na platbu
8ženy Čížek Denisa Sušice Rozběháme Česko uhrazeno
muži Diviš MilanBříství čeká na platbu
ženy Doe JohnmeNN2021čeká na platbu
43ženy Dolejšková JanaPraha 4šneci v běhuuhrazeno
94muži Dudzik DavidOrlová - LutyněBeskydští Pacošiuhrazeno
15ženy Durczok AdélaPaskovuhrazeno
53ženy Fejtová EvaDolní KalnáŠBVuhrazeno
muži Gažák JanTachovčeká na platbu
muži Goldmann ElliotPrahačeká na platbu
12ženy Hálová MartinaČeský Broduhrazeno
72muži HAMMAMI SolwenBrnouhrazeno
55ženy Hannay MagdaKolín 4uhrazeno
67muži Hlavsa PetrDobruškauhrazeno
6ženy Holdova KamilaBakov nad JizerouŠneci v běhuuhrazeno
muži horak marekzaluzičeká na platbu
33ženy Hrdinová TerezaHoršovský Týnuhrazeno
7ženy Huliciusová Věra Prahauhrazeno
45muži Huml SebastianTáborProstě běž!uhrazeno
46ženy Humlová Štěpánka TáborProstě běž!uhrazeno
47ženy Humlova LydieTábor - MěšiceProstě běž!uhrazeno
muži Indigo Opus Delhičeká na platbu
muži Jalůvka Daniel Lichnov čeká na platbu
muži Janočko BronaLiberec 14Spící medvěd čeká na platbu
58ženy Jelínková KristinaMladá Boleslavuhrazeno
84muži Jendřejčík ZdeněkOrlováuhrazeno
63ženy Jeřábková AndělkaŠimanovJeřabinkyuhrazeno
20muži Jirásek VítPraha 9Šneci v běhu uhrazeno
ženy Jirsákova Kateřina Česká Skalicečeká na platbu
61muži Jírů DavidKouřimuhrazeno
muži Just AlešSoběhrdy Self-Proud Runnersčeká na platbu
40muži Kadlec Matěj Mladá Boleslav uhrazeno
ženy Kalousová LuciePlzeňčeká na platbu
14ženy Kaslová AlenaNepomukuhrazeno
ženy Kašová DominikaMladá Boleslavčeká na platbu
73ženy kazíková nikolaLitovelNIKI Teamuhrazeno
10muži Kišari RadekOdolena Vodauhrazeno
35ženy Klašková Kateřina Dubí uhrazeno
98ženy Klepetková EvaPraha 10Prostě běž Praha uhrazeno
95ženy Klímová LenkaJiretin Pod Bukovouuhrazeno
28muži Klouček MartinŽatecŠneci v běhuuhrazeno
23muži Klouda JaroslavBrnouhrazeno
19ženy Kohutková MiroslavaOstrava MichálkoviceOstravské běhničkyuhrazeno
54muži Koukolík PetrPlzeňuhrazeno
muži Krčmář Michal Solnice čeká na platbu
30muži Krupička TomášTábor Čistý sport uhrazeno
41ženy Krušpírová KristínaPlzeň uhrazeno
muži Kuchař Stanislav Újezd ArtiRUNčeká na platbu
ženy Kulišová MartinaLiberecčeká na platbu
96ženy Kupicová SimonaMostuhrazeno
87muži Kurzok JanOpava 7uhrazeno
48ženy Kyptová Zuzana Benešov uhrazeno
62ženy Lacinová Adéla Oldřichov v Hájích LBC WARRIORS uhrazeno
92muži Liška AdamTřemošná uhrazeno
42muži Mach MatějPraha 5uhrazeno
76muži Mádr MartinPraha 9 - Hloubětínuhrazeno
75muži Mádr DavidPraha 9 - Hloubětínuhrazeno
68muži Makuš Martin Tachov uhrazeno
16ženy Malá Zuzana Sokolov uhrazeno
ženy Maternová AdélaBystřanyRozběháme Teplice - RTOčeká na platbu
muži Mezulián Petrkrálíky-čeká na platbu
44muži Michalák FilipDobraticeFilipiňouhrazeno
65ženy Mikolášková JanaPrahauhrazeno
69ženy Molinari KláraBělotín uhrazeno
muži Morávek JiříČernčicečeká na platbu
60ženy Morávková MonikaJihlavauhrazeno
25muži Najman Martin Liberecuhrazeno
31ženy Nepšinská AnnaLysa nad Labemuhrazeno
85ženy Nevludová MonikaPraha-Chodovuhrazeno
muži Nguyen JanPrahačeká na platbu
56ženy Ničmanová KačkaOstrava Ostrava uhrazeno
64ženy Nosková LucieKLADNO 1uhrazeno
82muži Novák TomášDolní Krupáuhrazeno
24muži Novotný Martin VilémTroubskoCortina Runsuhrazeno
52muži Opava JakubKašperské HoryKašperáciuhrazeno
3ženy Pavel AnežkaPrahaNNuhrazeno
muži Pavel TomášHradec Královéčeká na platbu
77ženy Peterková KateřinaPraha 9 - Letňanyuhrazeno
50ženy Piecyk DianaKrálův Dvůruhrazeno
17ženy Pokorná SáraMilovice nad LabemŠBVuhrazeno
89ženy Pokorová JaroslavaOpavaBáječné ženy v běhuuhrazeno
51muži pražák janBřasyskodovaciuhrazeno
97muži Příhoda JanBřeclavuhrazeno
86muži psohlavec tomasmarianske lazneuhrazeno
ženy Rašková Renata Majetin Majetín čeká na platbu
90ženy Säcklová Miloslava Prahauhrazeno
ženy Schmidt JanaLitoměřiceAdient Roudnice nad Labemčeká na platbu
57ženy Sedlackova VeronikaKolin 5Gym Cube Kolinuhrazeno
32muži Shevanau DaniilPrahauhrazeno
34ženy Slavík SabinaLanyuhrazeno
ženy Slunečková NikolaAlbrechtice čeká na platbu
muži Sremaňák Michal Trhové Svinyčeká na platbu
91muži Steffel JaroslavPrahauhrazeno
36muži Stohr PavelRokycany uhrazeno
18ženy Střížová Veronika Rybí uhrazeno
37muži Svoboda MilanModřiceuhrazeno
80muži Sýkora JiříPlzeňŠneci v běhuuhrazeno
78ženy Sýkorová JanaPlzeňŠneci v běhuuhrazeno
81ženy Sýkorová MartinaPlzeňuhrazeno
79ženy Šauerová MiroslavaŠtichovuhrazeno
38muži Šimek MatějKunčinauhrazeno
74ženy Šolcová KateřinaHradec Královéuhrazeno
ženy Švédová Martina Šumperkčeká na platbu
muži Táborský ZdeněkKarviná rájčeká na platbu
muži Tomášek StanislavŠternberkčeká na platbu
93ženy Tranová RadkaChebChebuhrazeno
70ženy Urbánková AnetaVranoviceuhrazeno
71ženy Urbánková AdélaVranoviceuhrazeno
39ženy Velová EvaČeská Lípa 6Prostě běž uhrazeno
muži Veselý VojtěchŠneci v běhučeká na platbu
83muži Veselý ViktorPrahaCampus#4uhrazeno
59muži Veselý RadekOtvovicePvT Otvoviceuhrazeno
ženy Vlasakova JanaVelichovkyčeká na platbu
66ženy Voldřichová Renata Plzeň uhrazeno
22ženy Volenová VěraHolýšovuhrazeno
26muži Vyhnálek TomášMostuhrazeno
13ženy Watzlová ElizavetaPraha 6uhrazeno
ženy Wittenbergova NadezdaÚstí nad LabemVorvankyčeká na platbu
11ženy Zálešáková ErikaŠumperkŠneci v běhuuhrazeno
9ženy Zborníková Veronika Tymákov uhrazeno
ženy Zdeňková Markéta DobřejoviceDobřejovické Běhnyčeká na platbu
;