Běžím pro babi a dědu

Info

Místo Kdekoliv na světě
Začátek 19.10.2021
Konec 15.11.2021

Trasy

Běžím pro babi a dědu

Nemusíš běžet, můžeš jít pěšky.

Akce bude probíhat v termínu od 19.10. do 15.11.2021 (včetně) a kdekoliv na světě. Ať už poběžíš venku nebo doma.  Zdraví je na prvním místě! Poběžíš symbolické 3 kilometry a děti 500m. Do mailu Ti dorazí startovní číslo se jménem. To si můžeš vytisknout a připnout na hruď. Odběhneš si 3 km nebo děti 500m. Změříš si čas na hodinkách nebo si uložíš printscreen z aplikace, kterou používáš /je to jen na tobě/. Pak napiš svůj čas a nahraj uloženou fotku, jako důkaz, do systému eventreg.cz. Postni svůj výkon s hastagem #werunvirtual na instagram nebo na facebook. Budeme se těšit na Tvůj výsledek. 

Medaile budou postupně rozesílány od 16.11.2021 až do 20.11.2021 Českou poštou do vašich schránek.
 

Startovné: 300 kč včetně poštovného po ČR. *

*Poštovné je 80 Kč, pokud je mimo ČR, po celé Evropě.

 A TADY si koupíte super ČELENKU na běh!

Startovní balíček:

  • virtuální startovní číslo se svým jménem
  • kovová malovaná medaile - limitovaná serie
  • certifikát za účast
  • diplom 
Zkontroluj adresu, kam chceš poslat medaili - ZDE!
 
VÍCE INFORMACÍ O VIRTUÁLNÍM BĚHU A MOŽNOST REGISTRACE:

Registrace bude spuštěna 19.10.2021 a potrvá do 15.11.2021
http://www.eventreg.cz

Limit startujících je 1000.

 

NADACE KRÁSA POMOCI
Nadace vznikla v roce 2008. Od té doby rozdělila mezi další neziskové organizace pomáhající seniorům přes 32 mil. Kč a celkem seniory podpořila částkou téměř 50 mil. Kč. Ve vlastním projektu ‚Doma bez obav“ pomáhá tisícům seniorů, aby mohli žít důstojně v domácím prostředí. Jsou to často lidé, kteří nemají rodinu nebo ji mají daleko a nemají nikoho, kdo by jim v životních situacích pomohl. Nadace Krása pomoci je právě tou pomocnou rukou.

Důležitou součástí práce nadace je osvěta, otevírání seniorských témat na veřejnosti (výživa seniorů, osamělost, dezinformace atd.). Právě za tuto činnost v minulých dnech získala Nadace Zvláštní cenu předsedkyně Rady vlády ČR pro lidská práva za mimořádný přínos v oblasti seniorské problematiky. Ředitelka Nadace se stala členkou Výboru pro práva starších lidí. Jedním z důvodů je právě i pomoc při pandemii, kdy tým Nadace dělal vše pro ochranu ohrožené skupiny a zároveň zajištění jejich potřeb.