NEON RUN s KUŘETEM

POBĚŽTE S KUŘETEM NA POMOC DĚTEM. Jen tři kilometry mohou měnit dětské příběhy. Děkujeme, že v tom běháte s námi. 

Akce bude probíhat v termínu 1.5.-9.5.2021 a kdekoliv po celé ČR. Ať už poběžíš venku nebo doma. Rádi bychom vás ale poprosili o respektování nařízení vlády ČR. Venku běhej sám, maximálně ve dvou a s lidmi, se kterými jste ve společné domácnosti. Zdraví je na prvním místě! Poběžíš, nebo můžeš jít pěšky, symbolické 3 kilometry. Děti běží 500 m. Do mailu Ti dorazí startovní číslo se jménem. To si můžeš vytisknout a připnout na hruď. Nezapomeň se vyfotit s výsledkem a číslem a postnout na Instagram s hastagem #pomoztedetem, abychom tě mohli zobrazit na našem instagramu můžeš použít označení @neonruncz

Startovné: 300 Kč 
+ možnost dobrovolného příspěvku, který si vybereš v registraci
+ možnost koupit charitativní čelenku s kuřetem 190 Kč do 4.5.2021

Cíl: 300 000 Kč

Měníme Aněžčin příběh
Anežka je milá zakřiknutá holčička, která žije s maminkou, nevlastním otcem a třemi sourozenci ve velmi chudých poměrech. Od vlastního otce zažila týrání. Anežka chodí do předškolky spolku Šance pro tebe v Chrudimi: jedním z důležitých cílů je, aby si zvykla na školkový režim a zapojila se mezi ostatní děti při hře. Díky důvěře, kterou si vybudovali pracovníci spolku s Anežčinou rodinou i celou místní komunitou, se daří rodině pomáhat a postupně zlepšovat i Anežčinu situaci: chodí lépe oblečená a lépe se i stravuje. To je moc dobré znamení. Pro příběh Anežky i dalších dětí je zásadní, aby pomoc mohla být pravidelná. Pomůžete?

Startovní balíček:

• virtuální startovní číslo se svým jménem
• pravá nefalšovaná kovová barevná medaile s kuřetem, poštou po 9.5.2021
• certifikát jako poděkování za účast a pomoc
• číslo slouží jako lísteček do tomboly o skvělé ceny!
• sleva 100 Kč na naše všechny závody a akce na eventreg.cz, a že jich je.

Po skončení výběhu vám rozešleme e-mail s certifikátem a medailí

NEON RUN s KUŘETEM

Spojili jsme se sbírkou Pomozte dětem, která podporuje všechny děti, které to potřebují. A v této době, má pomoc dětem opravdu smysl. Sbírka Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize. Před 22 lety byl založen, aby pomáhal znevýhodněným dětem po celé České republice. A to se mu daří, za dobu své existence podpořil bezmála 200 tisíc dětí! A to už se počítá!

Pokud se vám myšlenka líbí, budete mít možnost také vyzvat své kamarády a známé, a sdílet ji, kde vás napadne.Jakmile dorazí Vaše číslo do mailu, můžete ho hned nasdílet na sociálních sítích! Speciální pro tento účel jsme vytvořili nový hashtag:

#pomoztedetem #werunvirtual 

VÍCE INFORMACÍ O VIRTUÁLNÍM BĚHU A MOŽNOST REGISTRACE:

Registrace bude spuštěna 1.4. a potrvá do 7.5.2021
http://www.eventreg.cz

CENY TOMBOLY:

Bude aktualizováno.

  

 

logo kure strabag

Partneři:


amos      knowlimits       pilulka     zdrava lahev